شرایط و قوانین خرید و استفاده از محصولات 

1- در این فروشگاه صرفاً لایسنس (کد فعال سازی نرم افزار) عرضه می شود و هیچ بسته فیزیکی برای شما ارسال نمی گردد.

2-فراهم کردن نرم افزار برای استفاده به عهده خود مشتری می باشد شما میتوانید نرم افزار را از سایت ما یا سایت اصلی تولید کننده نرم افزار دانلود کنید

3- قبل از استفاده از لایسنس توضیحات مربوط به آن را که همراه با تحویل لایسنس به شما ارائه می شود را با دقت بخوانید.

4-  لایسنس های ارائه شده تنها قابل استفاده بر روی همان تعداد دستگاهی است که در سایت درج شده و در صورت استفاده بر روی بیش از تعداد مجاز، از سوی شرکت تولید کننده در لیست سیاه قرار گرفته و از درجه اعتبار ساقط می شود و فروشنده نیز مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

5- به دلیل ماهیت یک بار مصرف بودن لایسنس ها، پس از خرید هیچ لایسنسی قابل برگشت به فروشنده نیست حتی اگر استفاده نشده باشد، لطفاً در هنگام خرید کاملاً دقت نمایید.

6 - در صورت اعمال تحریم از سوی شرکتهای تهیه کننده نرم افزار و عدم ارائه سرویس ، ما هیچ مسئولیتی در قبال تحریم از سوی این شرکت ها نداریم

7- مسئولیت حفظ و نگهداری لایسنس خریداری شده به عهده کاربر هست و در صورت فقدان و یا افشا و از اعتبار خارج شدن به عهده خریدار است و فروشنده هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات به وجود آمده نخواهد داشت.
توجه: شایان ذکر است لایسنس های ارایه شده نزد فروشنده کاملاً محفوظ بوده و هیچ گاه توسط فروشنده در اختیار افراد دیگر قرار داده نخواهد شد.

8- لایسنس های فروخته شده دارای ضمانت می باشد و در صورت بروز مشکل دارای خدمات پشتیبانی ،تعویض و استرداد وجه از طرف ما می باشند.